Режим роботи магазина:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Новини та статті

Якість Продуктів з нативним колагеном від Colway International
24.10.2018

Colway International пропонує своїм клієнтам та партнерам продукцію самої високої якості та з перевіреною, ефективною дією.

Види колагену. Надійний помічник у боротьбі зі старінням
01.10.2018

Між клітинами органів і м'язовими волокнами є простір. Його заповнює білок, що становить основу сполучної тканини. Йдеться про коллагене. Ця речовина має масу гідних властивостей. Колаген забезпечує пружність сполучної тканини, міцність. Це важлива складова людської шкіри, завдяки цьому компоненту стає можливим залишатися молодим і привабливим. Колаген є в зв'язках, а також в сухожиллях. Те ж стосується поверхні клітин і шкіри. У самому міжклітинному просторі колагену в достатку.

Нативний колаген - це продукт новітньої генерації і одна з найбільших сенсацій в світі косметики.
25.06.2018

Колаген - це основний білок нашого організму, він становить понад 30% маси білка людини і 70% білка нашої шкіри. Разом з еластином він створює в дермі гнучку сіточку, яка надає нашій шкірі еластичність і пружність, пов'язує воду, ліпофільні речовини, відіграє вирішальну роль в кондицією сполучної тканини і по суті - в стані всього нашого організму.

Міжнародна косметична колагенова компанія
11.04.2018

Нативний колаген Colway International не містить парабенів та не викликає алергії.

 

Ви може застосовувати його, як окремий продукт, так і в комплексі з косметичними засобами, навіть інших виробників, звичними для Вас або вашого косметолога.